New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
AnasayfaNe Konuşulacak?

[Ne Konuşulacak?]

Yerel Yönetimler Eğitimin Neresinde?

EĞİTİM, ÇOCUK VE YEREL YÖNETİM İLİŞKİSİNİ KONUŞMAK İÇİN MEYDAN’DA BULUŞALIM!

Sivil toplum kuruluşları olarak yeni bir diyalog ve müzakere modelini hayata geçirmek üzere buluştuğumuz Meydan’ın üçüncüsü, 30 Temmuz 2019’da eğitim, çocuk ve yerel yönetim ilişkisini tartışmak için kuruluyor.

Türkiye’nin meseleleri üzerine konuşmak, dinlemek, müzakere etmek ve biriktirmek için bir araya geldiğimiz Meydan buluşmaları serisinin bu üçüncü etkinliğinde “Yerel yönetimler eğitimin neresinde?” sorusuna hep birlikte cevap aramak istiyoruz.

Eğitim ve çocuk alanında yapılan çalışmaları, bu çalışmaların yerel yönetimlerle ilişkisini, bu alanlardaki ihtiyaçları, öne çıkan ve gelişmeye açık temaları derinlemesine konuşarak, farklı konuları farklı pencerelerden görmeye, birlikte keşfetmeye çalışacağız.

Sivil toplumun toplumsal sorunları sahiplenme, keşfetme, tanımlama, gündeme taşıma, bilgi ve çözüm üretme deneyim ve becerilerini paylaşmak için kurduğumuz üçüncü Meydan etkinliğinde sizleri de aramızda görmeyi çok isteriz.

Tarih : 30 Temmuz 2019, Salı
Yer : Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED)
Bebek Mah., Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği, 34342 Sarıyer/İstanbul
Saat : 09.00- 17.00

Bilgi: Etkinliğimize katılmak için linkteki formu doldurmanızı rica ediyoruz.
Katılım durumunuzu,soru ve önerilerinizi ozturk@yada.org.tr adresine e-posta olarak ulaştırabilirsiniz.

Katılım formuna ulaşmak için tıklayınız!


MEYDAN’A ÇAĞIRANLAR

 
Sivil Sayfalar – www.sivilsayfalar.org
Yaşama Dair Vakıf – www.yada.org.tr

Bu web sitesi, Avrupa Birliği'nin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Yaşama Dair Vakıf sorumluluğu altındadır ve herhangi bir şekilde Avrupa Birliği'nin, Türkiye Cumhuriyeti'nin ve T.C. Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığı’nın görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.